2003 yılında kurulmuş olan, ARİF MALYER Elektronik Terazi Laboratuvar Cihazları ve Kimyevi Maddeler Ltd. Şti. olarak, profesyonel kadromuz ile, günümüz laboratuvar gelişmeleri ve artan rekabet koşullarına paralel olarak, kullanıcılarımıza hızlı ve etkin çözüm ortaklığı misyonu ile hizmet vermekteyiz.

30 yıla dayanan tecrübemiz ile, kullanıcılara doğru seçimde bulunmaları için danışmanlık yapmakta ve uygun çözüm önerileri geliştirmekteyiz. Sizlere, en önemli vizyonumuz olan, “Önce Kalite” kriterlerimizi karşılayan markalarımız ile, önseçimi yapılmış yüksek kaliteli dünya markalarını sunmaktayız.

Sahip olduğumuz profesyonel satış ve destek ekibimiz ile hızlı ürün temini ve servis hizmeti vererek, rekabet gücünüzü artırmada güvenilir bir partner olmayı hedeflemekteyiz.

Yeni projelerinizde bilgi birikimi, tecrübe ve teknolojimizle her zaman siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten onur duyacağız.

Yoğun bir rekabet ortamında olan firmamız,  sektöründe firmamızın öncü kimliği ile varlığını sürdürebilmek için rekabeti uluslar arası standartlara uygun ve kalitede gerçekleştirmemiz gerekmektedir.

Kalite, Çevre & İSG Politikamız;

Firmamız; Türkiye’de kendi sektöründe piyasasının ilkelerinin yerleşmesinde ve uygulamasında hep öncülük yapmıştır. Uzun yıllar boyunca oluşturduğumuz bu kurumsal ilişkiler ve müşterilerimizin memnuniyetleri firmamızın iş yapma ve tercih edilme nedenlerinin başında gelmektedir. Müşterilerimize en iyi hizmeti söz verdiğimiz şekilde vermemiz firmamızın geçmişten gelen ilkesi olduğu gibi gelecekte var olabilme nedenlerimizden de birisi olacaktır.

Yoğun bir rekabet ortamında olan firmamız,  sektöründe firmamızın öncü kimliği ile varlığını sürdürebilmek için rekabeti uluslar arası standartlara uygun ve kalitede gerçekleştirmemiz gerekmektedir.

Firmamız Kalite, İSG &Çevre Politikasını aşağıdaki ilkeler etrafında oluşturmuş ve uygulamaya almıştır.

 • Tam Müşteri Memnuniyeti
 • Ticarette Güven
 • Hizmet Kalitesi ve Güvenilirliği
 • İstikrarlı Fiyat Sistemi
 • Personelin Sürekli Eğitimi
 • Sürekli İyileşme
 • Kirliliğin önlenmesi
 • Sorumlusu olduğumuz yasalara ve mevzuatlara tavizsiz uyum
 • Tüm Faaliyetlerimiz Kapsamında Olası Tehlikeli Durum ve Davranışlar İle İlgili Risk Değerlendirmelerini Sistematik Bir Şekilde Yaparak Önleme Kültürünü Yerleştirme
 • Tüm Çalışanlarına ve İlgili Taraflara, Gerekli Bilgilendirme ve Eğitimler Yardımıyla Kendilerinin, Diğer Çalışanların ve Ziyaretçilerin Sağlık ve Güvenliklerini Tehlikeye Atmamayı Temel Görev Olarak Benimsetme,
 • Sunduğumuz hizmetler sırasında ekolojik dengeyi korumak ve olumsuz etkileri en aza indirmek için gerekli her türlü önlemi almak.
 • Çevre bilincinin tüm çalışanlarımız, mal ve hizmet veren tüm tedarikçilerimiz tarafından benimsenmesi ve bir yaşam felsefesi haline gelmesi için gerekli tüm eğitim, duyuru ve bilinçlendirme faaliyetlerini yürütmek. Uygulamalarımızla rakiplerimize , paydaşlarımıza, topluma ve diğer işletmelere örnek olarak , bilgi ve deneyimlerimizi paylaşma ,çevre bilincinin yaygınlaştırılmasına  katkıda bulunmak
 • Faaliyetlerimiz sırasında doğal kaynak kullanımı ve atık üretiminin azalmasını; hava, toprak ve suyun sürekli izlenmesi ve korunması için gerekli çalışmaları yaparak kirliliğin önlenmesini sağlamak, çevresel boyutları belirleyerek, çevresel etkilerin türlerini ve zararları tespit etmek.
 • İşlerimizi yaparken çevre ile ilgili tüm kanun ve yönetmeliklere uymak, çevre sağlığı performansımızın sürekli iyileştirilmesi yönünde hareket etmek, bu doğrultuda amaç ve hedefleri belirleyip gözden geçirerek ilerlemeleri açıklamak.

Firmamızın Kalite, Iş Sağlığı ve Güvenliği ve Çevre Yönetim Sistemi Politikasıdır.

Saygılarımızla

Genel Müdür

 

Yayımlama Tarihi: 02.10.2017